Soli Deo

Aktualności

Wieczór Uwielbienia

2 września o godz. 20:00 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego (dolny kościół) odbędzie się Wieczór Uwielbienia. Zespół Soli Deo i Chór Uwielbienia zapraszają do wspólnej muzycznej modlitwy połączonej z Adoracją Najświętszego Sakramentu.

W tym czasie będziemy też wspominać ś.p. Justynę Świniarską – długoletnią liderkę zespołu Soli Deo i kierowniczkę pielgrzymkowych grup muzycznych, która zmarła 6 lat temu podczas 401. Pieszej Pielgrzymki Sieradzkiej na Jasną Górę. Każda rocznica śmierci Justyny staje się motywacją do organizowania muzycznego uwielbienia Boga, co jest kontynuacją jej ziemskiego dzieła, któremu była całkowicie oddana.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego uwielbiania Pana za Jego Miłość i łaski, którymi nas obdarza. Zatrzymajmy się na chwilę i popatrzmy Jezusowi w oczy, powierzając swoje życie.

Koncert w sali koncertowej PSM

Serdecznie zapraszamy na nasz koncert promujący płytę "Z głębi serca", który odbędzie się 6 maja (piątek) o godz. 19:00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Sieradzu. Podczas koncertu można będzie usłyszeć utwory z naszej płyty w nieco odświeżonych aranżacjach. Wstep wolny.

Alleluja! Chrystus Zmartwychwstał!

 Życzymy Państwu spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie rodzinnym. Niech zmartwychwstały Chrystus prawdziwie żyje w Waszych sercach i obdarza je odwagą do głoszenia wiary przed innymi ludźmi. Życzymy, aby wypełnił Was miłością i radością na każdy dzień.

W poniedziałek wielkanocny (28.03.2016r.) zapraszamy do udziału w Eucharystii o godzinie 9, podczas której z radością będziemy wychwalali zmartwychwstałego Pana.

 

 

 

Wielki Piątek 2016

Zapraszamy do udziału w czuwaniu wielkopiątkowym. Będzie ono połączone z możliwością spowiedzi - aż do ostatniej chętnej osoby. Noc Konfesjonałów rozpocznie się po Nabożeństwie – około godziny 20. Nas będzie można usłyszeć od godziny 21 do 22.
Zachęcamy do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru na zadumie i modlitwie przy Grobie Pańskim oraz do wspólnego śpiewu i oddania czci Temu, który poświęcił życie dla naszego zbawienia.

Płyta „Z głębi serca” już w sprzedaży!

20. marca br. odbyła się premiera nowego albumu Soli Deo pt. „Z głębi serca”. W tym dniu można ją było nabyć po każdej mszy świętej w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za Państwa zainteresowanie i za wszystkie zakupione płyty oraz za moc miłych słów, pochwał i uśmiechów skierowanych w naszą stronę!

Czytaj więcej...

Najnowsza płyta "Z głębi serca"

Najnowsza płyta Soli Deo „Z głębi serca” w sprzedaży już od Niedzieli Palmowej (20.03.2016 r.)!

Będzie można ją zakupić po każdej mszy świętej w tym dniu. Ponadto w Niedzielę Palmową zagramy podczas mszy świętych o godzinie 9, 16 i 18. Cena płyty: 30 zł. Dochód ze sprzedaży płyt zostanie przeznaczony na dalszy rozwój i potrzeby zespołu.

 

Czytaj więcej...