foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Biblia audio

Parafia na FB

facebook likebox joomla module

Licznik odwiedzin

335360
dzisiajdzisiaj514
wczorajwczoraj943
w tym tygodniuw tym tygodniu2452
w tym miesiącuw tym miesiącu15904
razemrazem335360
Twój adres IP: 3.85.143.239

Od zakończenia Światowych Dni Młodzieży minęły już trzy miesiące. Przez trzy lata młodzi z naszej parafii przygotowywali się do tego wydarzenia i omadlali je podczas wspólnych spotkań. Teraz nadszedł czas na wielkie dziękczynienie!

Papież Franciszek podczas czuwania w Brzegach zachęcał do opuszczenia wygodnej kanapy i ubrania wygodnych butów, dlatego 22 października, w dzień liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II młodzież wraz z ks. Krzysztofem uczestniczyła w Diecezjalnym Dziękczynieniu za XXXI Światowe Dni Młodzieży. Była to okazja, aby znów spotkać się we wspólnym gronie i podzielić się świadectwem przeżycia ŚDM. Jest za co dziękować, to nie ulega wątpliwości. O godz. 11.00 ks. bp Wiesław Mering wraz z księżmi dziekanami i duszpasterzami młodzieży wspólnie koncelebrował Mszę św. dziękczynną po której przyszedł czas na posiłek przy kuchni polowej. Na koniec młodzież wybrała się do Sanktuarium bł. ks Jerzego Popiełuszki na Włocławskiej Tamie - miejsca męczeńskiej śmierci.

Nasz kościół z lotu ptaka

 Kościół NSJ w Sieradzu sfilmowany przy pomocy kamery umieszczonej na dronie. Dziękujemy autorom nagrania za udostępniemie materiału filmowego.

Pielgrzymka sieradzka 2018

Lednica 2000Ołtarz główny

Chrystus i Maryja

Odnowiony ołtarz

Odnowiona ambonka

Odnowiona chrzcielnica