foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Narzeczeni przygotowujący się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zobowiązani są do uczestnictwa w trzech spotkaniach z zakresu katolickiej etyki życia małżeńskiego wraz z nauką metody naturalnego planowania rodziny (tzw. poradnictwo rodzinne).
W przypadku, jeśli narzeczeni nie posiadają zaświadczenia o ukończeniu katechez przedmałżeńskich powinni uczestniczyć w pięciu naukach katechetycznych.
Obie te formy prowadzone są przy naszej parafii przez kapłana i osoby świeckie – doradców życia rodzinnego.
Obowiązują wcześniejsze zapisy (przynajmniej na trzy miesiące przed planowanym terminem ślubu) telefonicznie: 505026634 lub elektronicznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uwagi organizacyjne:
Nauki w naszej parafii odbywają się w miesiące parzyste.
Pierwsza sobota takiego miesiąca to pierwsze spotkanie z cyklu, który kończy się po pięciu spotkaniach w kolejne soboty tego miesiąca lub po trzech, jeśli narzeczeni uczestniczą tylko w poradnictwie rodzinnym, a nie w pełnych naukach katechetycznych.
Początek – godzina 16 00, miejsce – salki katechetyczne – sala 5 na piętrze.