foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Wizyta duszpasterska A. D. 2022/2023

900 lat Diecezji Włocławskiej

Orszak Trzech Króli 2023

Orszak Trzech Króli

Panorama kościoła NSJ w Sieradzu

Autor panoramy - Jarosław Nogala

Parafia na FB

Chór Cantate Deo

W środę 26 lutego wraz z imieninami  naszego księdza proboszcza, swoje 8 urodziny obchodził zespół "Boże Nutki". W niedzielę 23 lutego podczas Mszy św. o godz. 10.30 wszyscy modliliśmy się  w ich intencji. 

Po Mszy św. wraz z opiekunem ks. Maciejem Pawlakiem i rodzicami przystąpiliśmy do krojenia urodzinowego tortu!

Życzymy dalszego błogosławieństwa i opieki św. Cecylii - patronki muzyki.

 

Wszystkim członkom zespołu na czele z jego opiekunem ks. Maciejem Pawlakiem oraz Prezeską Zespołu Dominiką gratulujemy i życzymy wytrwałości i zapału w dalszym głoszeniu Chwały Bożej poprzez swój śpiew

Może nie pierwsze miejsce ale też ważne
Dziś jedna osoba przed naszym wyjazdem powiedziała nam bardzo ważne dla nas słowa...
"Nieważne, które miejsce zajmiecie, dla mnie i tak zawsze będziecie na pierwszym miejscu, inni was nie może nie cenią, wy musicie się sami cenić bo to jest najważniejsze"
I to nas podniosło na Duchu!
Dziękujemy!http

{youtube}

24 listopada 2018 roku nasz zespół muzyczny "Boże Nutki" wziął udział w XI Festiwalu Piosenki Religijnej Ryba w Ślesinie na którym otrzymał wyróżnienie.  W festiwalu brało udział 26 zespołów.  Swoje podziękowania zespół kieruje do opiekuna zespołu Ks. Macieja Pawlaka i do rodziców za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu ☺
Poniżej przedstawiamy film z festiwalu.  


Zapraszamy do oglądania ☺☺☺

 

W niedzielę, 26 lutego obchodziliśmy 5 urodziny zespołu "Boże Nutki". Dzieci podczas Mszy św. o godz. 10.30, sprawowanej w ich intencji towarzyszyły swoim śpiewem i muzyką. Po Mszy św. wraz z opiekunem ks. Januszem i rodzicami przystąpiły do krojenia urodzinowego tortu! Życzymy dalszego błogosławieństwa i opieki św. Cecylii - patronki muzyki.

19 listopada zespół "Boże Nutki" zajął III miejsce w IX Diecezjalnym Festiwalu Piosenki Religijnej "Ryba" w kategorii zespół dziecięcy. Gratulujemy i życzymy dalszych muzycznych sukcesów!
Zachęcamy również do kliknięcia w link poniżej i wysłuchania piosenki "Stolico Mądrości" w ich wykonaniu, którą zaprezentowali podczas tegorocznego Festiwalu "Ryba".

 

Czytaj więcej: Boże Nutki na "Rybie"

Zespół muzyczny „Boże Nutki” składający się z ok. 20 dzieci powstał 26.02.2012 roku. Pierwszym założycielem i opiekunem był ks. Tomasz Radaszewski. Na początku zespół prowadzony był przez Alicję i Kamilę. W kwietniu 2012 roku do zespołu dołączyła gitarzystka a obecna prezes zespołu – Dominika. W pierwszym roku istnienia zespół grał tylko i wyłącznie na Mszy świętej o godz. 10.30. Od kwietnia 2013 roku opiekunem zespołu został ks. Janusz Małecki, który wraz z Dominiką Pośpiech rozwinął zespół.

Czytaj więcej: "Boże Nutki" o sobie