foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Login Form

Ostatnią z cyklu tegorocznych mszy św. z nauką dla mężczyzn, zakończyliśmy medytacje nad listem pasterskim bp. Thomasa Olmsteda pt. "Stańcie w wyłomie". Msza św. pod przewodnictwem ks. inf. dr. M. Bronikowskiego, proboszcza parafii Wszystkich Świętych w Sieradzu, zgromadziła dzielnych mężczyzn, gotowych stanąć w wyłomie i bronić rodzin, społeczności w których żyją, przed wrogiem krążącym i atakującym pod coraz to różnymi formami.

Tematem podsumowującym zapoczątkowane w październiku ubiegłego roku spotkania, było ojcostwo – kazanie wygłosił ks. Bartosz, któremu wdzięczni jesteśmy za trud głoszenia i za otwartość na Ducha Świętego. Bóg zapłać wszystkim księżom z naszego miasta, którzy włączyli się aktywnie w inicjatywę mszy św. dla mężczyzn – szczególnie ks. Krzysztofowi Kaczmarkowi, który jako Kapelan Rady 16709, jak zwykle stanął na wysokości zadania.

Za nami pewien rozdział, materiał do przemyśleń i do przepracowania w życiu. Niech Zmartwychwstały Pan prowadzi nas po drodze, którą jest On sam.