foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Login Form

Rada lokalna Rycerzy Kolumba zaprasza mężów do modlitwy różańcowej w intencji swoich żon.

Twoja Żona, wraz z innymi żonami polecanymi w modlitwie, będzie mieć zapewnioną opiekę Matki Bożej oraz wszelkie łaski obiecane przez Maryję tym, którzy modlą się na Różańcu.
Ogólne zasady modlitwy:

 • Grupa modlących się liczy 20 uczestników. Nad całością modlitwy czuwa koordynator, którego zadaniem jest m.in. udzielanie wszelkich informacji, wyjaśnianie wątpliwości, itd.

 • Nie trzeba się spotykać ani nawet znać - każdy modli się indywidualnie. Nie ma potrzeby podawać innym uczestnikom modlitwy swoich danych kontaktowych, do których dostęp ma jedynie koordynator.

 • Każdy uczestnik codziennie odmawia swoją, przydzieloną mu tajemnicę Różańca; robi to w dowolnym miejscu i czasie.
  Uczestnicy otrzymają od koordynatora szczegółowe informacje odnośnie tego, którą tajemnicę Różańca mają odmawiać w danym miesiącu.

 • Każdy z 20 uczestników odmawia codziennie przypisaną sobie tajemnicę Różańca, tj. "Ojcze nasz", 10 x "Zdrowaś Maryjo", "Chwała Ojcu". W ten sposób, każdego dnia odmówiony jest cały Różaniec (20 tajemnic) za wszystkie żony objęte modlitwą.
  Każdy odmawia swoją tajemnicę Różańca przez jeden miesiąc. Każdego pierwszego dnia nowego miesiąca, przesuwamy się o jedną tajemnicę do przodu.

 • Modlitwa ma charakter bezterminowy, choć można z niej zrezygnować informując
  o tym koordynatora.

 • Szczegóły odnośnie organizacji modlitwy będą przekazane po skompletowaniu grupy, tj. gdy zgłosi się 20 mężów.

Dane kontaktowe inicjatywy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nr tel.: 691 92 89 23