• 2DSC_8930.jpg
  • 2DSC_8979-1.jpg
  • 2DSC_8981.jpg
  • 2DSC_8983.jpg
  • 2DSC_8990.jpg
  • 2DSC_8995.jpg
  • 2gabriel.jpg
  • 2jp2.jpg
  • 2michal.jpg
  • 2wyszynski.jpg

Spowiedź Święta

W hołdzie dla Niepodległej

900 lat Diecezji Włocławskiej

12. NIEDZIELA ZWYKŁA /25 VI 2023r./

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Chrystus w dzisiejszej Ewangelii zachęca nas, abyśmy przyznawali się do Niego przed ludźmi, bo wtedy i On przyzna się do nas przed Ojcem Niebieskim. Czy należymy do tych, którzy świadczą o Jezusie Chrystusie?

1. Jutro (poniedziałek) zapraszamy na Mszę św. podczas której homilię wygłosi o. Józef Witko, a następnie poprowadzi nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała.

2. W liturgii wspominamy:
• Św. Ireneusza w środę;
• Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła w czwartek. Tego dnia modlimy się w sposób szczególny w intencji całego Kościoła, a zwłaszcza Biskupa Rzymu, papieża Franciszka. Msze święte w naszej parafii o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 18:00. Taca przeznaczona z tego dnia na świętopietrze. Odpust w Tubądzinie i Wróblewie.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. i nabożeństwo pierwszosobotnie. Trwająca wojna na Ukrainie pokazuj, że Fatima i objawienia Matki Bożej są wciąż aktualne. Zapraszamy do modlitwy.

4. Z dniem pierwszym lipca na mocy dekretu Biskupa Włocławskiego ks. Robert Maciejewski przestaje być wikariuszem naszej parafii i zostaje posłany na wikariat do parafii w Szadku. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną, którą będzie sprawował ks. Robert w piątek o godz. 18.00. Księdzu Robertowi już dziś dziękujemy za wkład w życie naszej parafii i za to, że zawsze był na swoim stanowisku. Życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej placówce.

5. W czasie wakacyjnym, a więc w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 16:00, natomiast będzie Msza św. wieczorna w niedziele o godz. 20:00.

6. W niedzielę, 9 lipca, będziemy świętować w naszej parafii Dzień Męża i Żony. Podczas mszy świętej odprawianej o godz. 12:00, będzie można odnowić przyrzeczenia ślubne. Z tej okazji, Rycerze Kolumba oraz Domowy Kościół, przygotowali dla małżonków niespodzianki.

7. Rodzicom młodzieży bierzmowanej dziękujemy za ofiary złożone z racji tego wydarzenia. Dzięki nim zakupiliśmy 3 piękne pateny do Komunii świętej wykonane we Włoszech koszt 5160 zł. i 2 ornaty: czerwony i zielony. Bóg zapłać.

8. Zakupiliśmy 22,5 tony eko-groszku za 37 270zł. Dziękujemy Młodzieży i Panom za wniesienie go do kotłowni.

9. Młodzieży, dzieciom i wszystkim parafianom życzymy błogosławionych i pięknych wakacji oraz urlopów.

10. Niech Boże błogosławieństwo pokrzepi nas i doda nam sił. Znakiem krzyża powiedzmy sobie, że nie ma czego bać się w życiu, jeśli Bóg jest z nami.

Related Articles

Free Joomla templates by Ltheme