foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę

Remont Małżeński

Żywy

Remont Małżeński 2022

Panorama kościoła NSJ w Sieradzu

Autor panoramy - Jarosław Nogala

Parafia na FB

Chór Cantate Deo

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.  Liturgia słowa przypomina nam, że Chrystus wysłał jeszcze innych uczniów, aby głosili słowo Boże. Czas wakacji jest dobrym czasem do podejmowania działalności ewangelizacyjnej przez każdego z nas. Zechciejmy ten czas wykorzystać jak najlepiej.

2.  W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę - bł. Marię Teresę Ledóchowską, w czwartek - pierwszy czwartek miesiąca z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne, w piątek -św. Jana z Dukli.

3.  W przyszłą niedzielę suma parafialna będzie opóźniona o 30 minut - będzie więc o godz. 12:30, ze względu na zjazd i poświęcenie motocyklistów.

4.  Również w przyszłą niedzielę na kolejną prośbę rodziców Amelki odbędzie się zbiórka przed kościołem. W ubiegły roku dziecko przeszło operację stóp dzięki której już stawia pierwsze kroki. Niestety teraz potrzebna jest kolejna operację, tym razem rąk. Koszt 1 800 000zł. Rodzice proszą o pomoc i z góry dziękują.

5.  Tego samego dnia (10 lipca) wyjazd pielgrzymów do Częstochowy o godz. 7:00 z parkingu przy ul. Grunwaldzkiej.

6.  W lipcu i sierpniu zamiast godz. 16:00 sprawujemy Mszę św. o  godz. 20:00.

7.  Dziękujemy za 1 ofiarę na witraż św. Archanioła Rafała na sumę 100 zł.

8.  Dekretem Ks. Biskupa z dnia 17 czerwca br. wikariuszem naszej parafii został ks. Marek Michalski pracujący dotychczas w diecezji legnickiej. Natomiast  dekretem z dnia 28 czerwca br. na miejsce ks. Macieja Pawlaka przyjdzie ks. Robert Maciejewski posługujący ostatnio w Lipnie. Witamy nowych księży wikariuszy polecając ich Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Życzymy owocnej pracy, szybkiego odnalezienia się w nowych realiach i Bożego błogosławieństwa.

9.  Jezus jest zawsze z nami. Przyjmijmy Jego błogosławieństwo, którego teraz hojnie nam udziela.