foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1.  Kim jest dla mnie Jezus Chrystus? To pytanie staje u początku świadomego życia w wierze, na nie musi sobie odpowiedzieć każdy sam. Jeżeli jest moim Panem i Zbawicielem, to idąc przez życie będę szedł za Chrystusem.

2.  W piątek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, zachęcamy do wspólnotowego odmawiania różańca zarówno w domach - we wspólnocie rodzinnej, jak i w świątyni - we wspólnocie parafialnej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele o godz. 17.00 z udziałem dzieci i młodzieży oraz po Mszy wieczornej o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.

3.  W tym tygodniu w liturgii wspominamy; w poniedziałek - św. Wincentego a Paulo; we wtorek - św. Wacława; w środę Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - dwóch z nich przedstawiają nowe witraże; w czwartek - św. Hieronima; w piątek - św. Teresę od Dzieciątka Jezus; w sobotę - Świętych Aniołów Stróżów.

4.  W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota z odpowiednimi nabożeństwami. Spowiedź w I piątek od godz. 16.00, a o godz. 16.30 - Msza św. z udziałem dzieci. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek od rana. Zachęcamy do spowiedzi szczególnie dzieci przed komunią rocznicową.

5.  Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej, w sposób szczególny tygodnika Idziemy.

6.  Przyjmijcie dar Bożego błogosławieństwa.