foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Remont Małżeński

Parafia na FB

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1.  Czas wakacyjny jest dobrym okresem do głoszenia dobrej nowiny o Jezusie Chrystusie tym wszystkim których spotkamy na naszych wakacyjnych drogach. Niewątpliwie nie jest to łatwe zadanie, gdyż nawet samego Chrystusa, nie chciano słuchać. Naśladując jednak naszego Mistrza, podejmijmy działalność ewangelizacyjną przede wszystkim wśród naszych bliskich.

2.  Zwiedzając różne miejsca w naszej Ojczyźnie i poza jej granicami, zechciejmy również odwiedzać miejsca święte, aby w ten sposób pogłębiać nasza wiedzę i ożywiać wiarę.

3.  W liturgii wspominamy: wtorek - bł. Marię Teresę Ledóchowską, w czwartek - św. Jana z Dukli.

4.  Ksiądz Biskup Krzysztof Wętkowski zmienił datę bierzmowania w naszej parafii – miało być 2 X jak podawaliśmy, a będzie 18  września o godz.11.00. Przystąpią ci, którzy ukończyli  w czerwcu klasę ósmą i starsi.

5.  Witamy dziś w naszej parafii nowego naszego wikariusza księdza mgr Przemysława Kłosowskiego, życząc mu owocnej posługi w naszej wspólnocie, prowadzenia Ducha Świętego i osobistej satysfakcji  z pełnionej misji.

6.  W ubiegły czwartek dzięki panu Jackowi Mikołajczykowi pobraliśmy wymiary szyb w trójkątnym oknie od al. Grunwaldzkiej i przymierzamy się realizacji w sierpniu witraża, który będzie  przedstawiał Archanioła Gabriela - scenę Zwiastowania NMP. Wygląd projektu jest wystawiony na planszy  w prezbiterium po lewej stronie. Przypominamy, że projekty ks. prof. Tadeusza Furdyny zostały zatwierdzone przez Komisję Sztuki Kurii Włocławskiej.

7.  Jesteśmy zaproszeni, by wzrastać i wytrwać w wierze, by o nią nieustannie prosić. Niech Boże błogosławieństwo nas prowadzi.

411 Pielgrzymka Sieradzka