foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Remont Małżeński

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1.  Znaki, jakie Jezus czynił, prowadziły uczniów do poznawania swojego Chrystusa. Ciągle jednak brakowało im wiary, że ich Mistrz jest tym, który przyszedł dać człowiekowi zbawienie.

2.  Bóg daje nam czas wakacji, chciejmy go wykorzystać na pogłębienie naszej wiedzy o Jezusie Chrystusie, a szczególnie na ożywienie swojej wiary w Jego zbawczą moc.

3.  W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek - św. Alojzego Gonzagę - patrona Bpa seniora Wiesława Alojzego Meringa; wtorek - św. Paulina z Noli; czwartek - św. Jana Chrzciciela; w piątek - św. Zygmunta Gorazdowskiego.

4.  Również w piątek zakończenie roku szkolnego. Dzieci, rodziców i nauczycieli zapraszamy na Mszę świętą o godz. 8.00. Chcemy podziękować za przeżycie tego trudnego roku i prosić o normalny rok szkolny już od września. Zachęcamy też
w tym tygodniu młodzież i dzieci do skorzystania ze spowiedzi świętej.

5.  Po raz drugi zwrócili się do nas z prośbą rodzice małej Amelki o możliwość zorganizowania w niedzielę 27 czerwca kiermaszu ciast połączonego ze zbiórką pieniędzy na kosztowną operację dla swojego dziecka.

6.  Prezes Asysty, Pani Wiesława po raz kolejny prosi o zwrot ubrań, osób zaangażowanych w asystę.

7.  Zapraszamy na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 11 lipca, zapisy codziennie po wieczornej Mszy św.

8.  Dzisiaj po Mszy wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na film dokumentalno fabularyzowany pt. ”Najświętsze Serce”. Film będzie wyświetlany w kościele, trwa 89 minut.

9.  Dziękujemy za 3 ofiary złożone w minionym tygodniu na sumę 250 złotych.

10.  Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W szczególny sposób tygodnika „Idziemy”, a w nim wielu ciekawych artykułów: Konfesjonał świata - Miliony pielgrzymów przybywają do miejsca, gdzie przed 40 laty rozpoczęły się domniemane objawienia Matki Bożej. Stolica Apostolska wciąż nie wypowiedziała się na temat ich autentyczności. Konfesjonał świata – mówi się dziś o Medjugoriu, Piękno ojcostwa - Ojciec odgrywa w rodzinie rolę przewodnika, zabezpiecza dom przed zagrożeniami duchowymi. -  mówi dr. inż. Jacek Pulikowski, wieloletni doradca życia rodzinnego i ojciec.

11.  Boże błogosławieństwo jest jak wiatr, który pozwala rozwinąć żagle życia, by płynąć we właściwym kierunku. W rozpoczętym tygodniu niech prowadzi nas Boże błogosławieństwo.

411 Pielgrzymka Sieradzka