foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Rekolekcje Wielkopostne online

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedzielna Ewangelia przedstawia nam wydarzenie Narodzenia Pańskiego w nieco inny sposób. W niej autor św. Jan, nie poprzestaje tylko na opisie przyjścia na świat Jezusa Chrystusa, ale ukazuje również, jaka rolę ma do spełnienia w dziejach ludzkiego zbawienia.

2. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem Trzech Króli. W tym dniu modlimy się w intencji misji: ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na misje. Błogosławimy także kredę i kadzidło oznaczając kredą drzwi naszych domów.

3. W tym roku nie będzie z wiadomych przyczyn Orszaku Trzech Króli, który tak pięknie przyjął się w naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się w zamian ogłoszenie konkursu na Bożonarodzeniową szopkę i spotkanie kolędowe przy żłóbku..

4. Przez dar swojego Ciała i swojej Krwi, Chrystus pomnaża w nas dar swojego Ducha, wylanego już w Chrzcie świętym i udzielonego jako pieczęć w sakramencie Bierzmowania.

5. Dziękujemy za dwie ofiary na sumę 200 zł. Przesłane na konto parafialne oraz za jedną złożoną na tacę w wysokości 100 złotych. Bóg zapłać.

6. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego kończąca okres Bożego Narodzenia.

7. Niech Boże błogosławieństwo uzdolni nas do regularnego rozważania słowa Pańskiego i wprowadzania go w życie.