foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Rekolekcje Wielkopostne online

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1.  Dziś niedziela Świętej Rodziny, zechciejmy pochylić się nad sprawami swoich rodzin, podejmujmy działania, aby nie były tylko grupami ludzi mieszkającymi pod wspólnym dachem, ale stawały się wspólnotami uczniów Chrystusa.

2.  Dziś o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza Święta ze szczególnym błogosławieństwem dla małżeństw. Dzień dzisiejszy jest bowiem patronalnym świętem Domowego Kościoła - gałęzi rodzinnej Ruchu Światło - Życie. Zapraszamy do udziału w Eucharystii, a także do przyłączania się małżeństw do wspólnoty Domowego Kościoła.

3.  W czwartek, 31 grudnia ,,Różaniec do Granic Czasu”. Adoracja indywidualna od rana w kaplicy Miłosierdzia Bożego, o godz. 12.00 - Anioł Pański w kaplicy Miłosierdzia Bożego, o godz. 15.00 - Godzina Miłosierdzia - również w kaplicy. Po niej do godz. 17.50 – adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy ze względu na ślub o godz. 17.00 i o godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo dziękczynno - przebłagalne z racji zakończenia roku;
Ze względu na obostrzenia z racji pandemii nie będzie w tym roku Mszy św. noworocznej o 24.00.

4.  W piątek, 1 stycznia 2021 roku, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki-tradycyjnie jest to dzień modlitw o pokój na świecie. Porządek niedzielny Mszy świętych. W tym dniu przypada też pierwszy piątek miesiąca - spowiedź na Mszach świętych.

5.  Dziękujemy za wsparcie swymi ofiarami parafii w tym trudnym czasie, Dziękujemy za 1 ofiarę indywidualną - 100 złotych.

6.  Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w pierwsza sobotę miesiąca o godz. 18.00 na Msze świętą i czuwanie fatimskie.

7.  Posileni eucharystycznym Chlebem, który daje życie wieczne i umocnieni życiodajnym słowem Bożym, bądźmy zwiastunami miłości Dobrego Ojca w naszych rodzinnych wspólnotach. Niech was wspomaga w tym błogosławieństwo Boże.