foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Rekolekcje Wielkopostne online

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Świętując narodzenie Jezusa Chrystusa, pamiętajmy o tym, że istota tych świąt związana jest z przebaczeniem i podjęciem próby ożywienia naszej wspólnoty rodzinnej, niech więc tak rozumiane święta będą udziałem naszych rodzin. Życzymy naszym Parafianom i Gościom żywego i mocnego doświadczenia, że w Nowonarodzonym Bóg staje się nam bliski, że jest z nami w tym wszystkim co przeżywamy w tym trudnym czasie, że jest jedyną Światłością i Nadzieją świata. Błogosławionych i pełnych pokoju, który jest z Boga, świąt.

2. Dziękujemy ks. wik. Krzysztofowi za prace przy urządzeniu dekoracji bożonarodzeniowej. Dziękujemy za wsparcie jego wysiłków przez Rycerzy Kolumba oraz tych wszystkich, którzy przez wiele dni pomagając poświęcali swój czas do późnych godzin nocnych. Proszę wybaczyć, że nie wymieniamy tym razem z imienia, ale było to naprawdę wiele osób. Wszystkim, którzy pomagali, za ich dobre serce - Bóg zapłać.

3. Zatroszczmy się o to, aby nasi najbliżsi czy sąsiedzi nie byli w tych dniach osamotnieni.

4. W sobotę, 26 grudnia św. Szczepana, pierwszego męczennika za wiarę w Chrystusa. Msze św. wg porządku świątecznego - niedzielnego.

5. Przepełnieni radością i weselem ze spotkania z nowo narodzonym Mesjaszem Pańskim, idźmy teraz obwieszczać wszystkim, że dzięki mocy Jego Najświętszego Imienia i przez ufną wiarę w Jego Osobę, wszyscy mogą dostąpić darmowego uniewinnienia w Bożych oczach. Niech w tym owocnym dzieleniu się radosną nowiną o ratunku w Bożym Synu wspomaga nas błogosławieństwo Trójjedynego Boga.