foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


100. rocznica urodzin Św. Jana Pawła II

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Jak szybko rozchodzi się wiadomość o zmartwychwstaniu Pańskim. Pusty grób napełnia uczniów Chrystusa radością i nadzieją na osiągnięcie życia wiecznego.

2. Święta wielkanocne przypominają nam, że chrześcijaństwo jest religią misyjną - wykorzystajmy ten dany nam przez Boga czas, aby z Dobra Nowiną dotrzeć do tych, którzy zamknęli się na Jezusa Chrystusa.

3. Dzisiaj i do niedzieli miłosierdzia włącznie o godz. 15.00 trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia. Zachęcamy do odprawiania jej w naszych domach.

4. Wszystkim uczestnikom tej świątecznej liturgii i pozostającym z powodu pandemii w domach życzymy, aby Zmartwychwstały Pan Wam błogosławił i dodał sił do korzystania w pełni z owoców Jego męki, śmierci i zmartwychwstania. W tym dniu zwycięstwa Chrystusa nad śmiercią nich każdy z nas odnajdzie w Chrystusie odwagę, aby solidarnie stawić czoło pokusie bezradności i rozpaczy w trudnej obecnie sytuacji jaką przychodzi nam przezywać oraz przejawom zła, które nas dręczy.

5. Przypominamy, że w dniu dzisiejszym Msze św. sprawowane są zarówno w kościele górnym jak i dolnym wg. porządku niedzielnego. Przypominamy, że w jednym pomieszczeniu może się znajdować jedynie 5 osób. W kościele dolnym udzielana jest również Komunia Święta.

6. Zachęcamy do elektronicznej lektury najnowszego numeru tygodnika „Idziemy”. Link do pobrania na naszej stronie parafialnej.

7. Grób jest pusty! Jezus żyje! To najwspanialsza wiadomość w historii świata i nie możemy trzymać jej tylko dla siebie. Niech do dawania świadectwa uzdalnia nas Boże błogosławieństwo.