foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Największy Dar

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1. W kolejną niedzielę słowo Boże odsłania nam tajemnicę powołania człowieka przez Boga. Dziś słyszeliśmy o powołaniu Izajasza. Również św. Paweł przypomina nam o swoim powołaniu do głoszenia Jezusa Chrystusa, i to ukrzyżowanego i zmartwychwstałego.

2. Do tego jednak, aby podjąć powołanie, potrzeba zaufać Chrystusowi i wypłynąć na głębię, jak tego doświadczyli apostołowie.

3. Zechciejmy również my podjąć wezwanie Chrystusa "wypłyń na głębię”, aby realizując Jego naukę przemieniać własne życie i pomagać innym w odkrywaniu naszego Zbawiciela.

4. Zespół dziecięcy "Boże Nutki" serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci do wspólnego grania i śpiewania na większą Chwałę Pana. Zapraszamy również osoby grające na różnych instrumentach muzycznych, a zwłaszcza poszukujemy nowej gitarzystki bądź nowego gitarzysty. Wszelkie informacje można będzie uzyskać u Dominiki w każdą niedzielę z udziałem zespołu po Mszy Świętej o godz. 10.30

5. Dzisiaj również po Mszy Świętej o godz. 10.30 odbędzie się w zakrystii zebranie z rodzicami dzieci z zespołu "Boże Nutki". Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

6. Dziękujemy za 7 ofiar na figurę Matki Bożej na kwotę 1450zł.

7. Już za tydzień, Rycerze Kolumba zapraszają na nowy film: "Chleb z Nieba". Dwoje bezdomnych znajduje w Wigilię niemowlę. Zabierają je do najbliższego szpitala, ale ani lekarze, ani pielęgniarki… nie widzą dziecka! Czemu jedni je widzą, a inni nie? Co trzeba zrobić, by zobaczyć dziecko? Jak rozwikłać tę zagadkę? Nie będzie nikogo, kto po seansie nie zada sobie pytania: czy mnie byłoby dane zobaczyć to dziecko? Kaplica Bożego Miłosierdzia, 17 lutego, kwadrans po 17-tej. Ulotki z krótkim opisem filmu przy wejściach do kościoła.

8. Już dziś informujemy, że najbliższy Spacer Miłosierdzia będzie miał miejsce w środę 27 lutego o godz. 21. Ks. Maciej serdecznie zaprasza.

9. Najbliższe spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania będzie miało miejsce w drugi piątek marca tj. 08 marca. Już dziś prosimy także młodzież by zarezerwować sobie cały pierwszy tydzień czerwca na spotkania bezpośrednio przygotowujące.

10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: tygodnika „Idziemy” oraz miesięcznika „Miłujcie się”.

11. Umocnieni Chrystusem Eucharystycznym idźmy do swoich domów i miejsc pracy, aby spełniać czyny miłości.