foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Pan Bóg na drodze naszego życia stawia ludzi, którzy głoszą nam słowo Boże, ale również i my sami jesteśmy powołani do głoszenia Słowa.

2. Szczególnie do głoszenia słowa Bożego powołani są kapłani i zakonnicy, polecajmy zatem w naszych modlitwach sprawę powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego. A może wokół nas są ludzie, którym warto wskazać drogę do odkrycia i realizacji powołania kapłańskiego.

3. Pamiętajmy też o tych, którzy głosili nam słowo Boże, o naszych kapłanach, katechetach i najbliższych, niech nasza modlitwa za nich będzie wyrazem wdzięczności za okazaną nam pomoc.

4. Spotkanie organizacyjne osób wyjeżdżających do Medjugorie odbędzie się we wtorek 5 lutego po Mszy św.wieczornej w salce katechetycznej przy plebani.

5. Już za dwa tygodnie, Rycerze Kolumba zapraszają na nowy film: "Chleb z Nieba".

6. Zachęcamy maturzystów do udziały w rekolekcjach organizowanych WSD we Włocławku. Zapisy u ks. Macieja lub katechetów ze szkoły, do której uczęszczają uczniowie.

7. Spotkanie bractwa Eucharystycznego w najbliższy czwartek 07.02.19  o godz. 17.00 w kaplicy adoracji.

8. Zapraszamy serdecznie panów, młodzieńców i chłopców, do wstąpienia w grono Liturgicznej Służby Ołtarza w naszej parafii, aby pogłębiać więź i przybliżać się do Chrystusa przez służbę przy ołtarzu Pańskim.

9. Dziękujemy za kolejne ofiary na Figurę Matki Bożej do naszego kościoła. W minionym tygodniu wsparło nas 7 ofiarodawców na sumę 1150 zł.

10. Umocnieni Chrystusem Eucharystycznym idźmy do swoich domów i miejsc pracy, aby spełniać czyny miłości.