foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Największy Dar

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Izraelici rozpoczynają nowy czas od przypomnienia tego, co najważniejsze dla tego narodu, a mianowicie od czytania Prawa Bożego. Może warto, abyśmy również i my na początku 2019 roku postanowili sobie czytać Pismo Święte.

2. W wielu naszych parafiach została już zakończona wizyta duszpasterska, a w wielu dobiega końca – u nas w tym tygodniu. Kolęda jest podsumowaniem minionego roku, ale powoli wchodzimy już w nową rzeczywistość.

3. W piątek będzie miała miejsce od godz. 15.00 kolęda uzupełniająca. Prosimy o zgłoszenie takiej kolędy tych, którzy z różnych względów nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, a chcieliby to uczynić.

4. W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte będą sprawowane według porządku niedzielnego. Po Mszy św. godz. 18.00 będzie nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

5. Również w piątek pierwszy piątek miesiąca - spowiedź od godz. 16.00, a o godz. 16.30 Msza św. z udziałem dzieci.

6. Dziękujemy za 7 ofiar na figurę Matki Bożej na sumę 1100 złotych.

7. Dzisiejsza niedziela jest czwartą niedzielą miesiąca. Tradycyjnie podczas Mszy Świętej o godz. 12-tej modlimy się w szczególny sposób w intencji rodzin i małżeństw, a Tym, którzy zawarli swój sakrament w styczniu - udzielone zostanie specjalne błogosławieństwo.

8. Przyjmując Boże błogosławieństwo umacniamy się w czynieniu dobra i miłości, której Bóg jest źródłem.