• 2DSC_8930.jpg
  • 2DSC_8979-1.jpg
  • 2DSC_8981.jpg
  • 2DSC_8983.jpg
  • 2DSC_8990.jpg
  • 2DSC_8995.jpg
  • 2gabriel.jpg
  • 2jp2.jpg
  • 2michal.jpg
  • 2wyszynski.jpg

Spowiedź Święta

W hołdzie dla Niepodległej

900 lat Diecezji Włocławskiej

III Niedziela Wielkanocna /10.04.2016 r./

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Pamiętajmy, że bez świadectwa uczniów, które zostało spisane jako Pismo Święte, nigdy nie usłyszelibyśmy o Jezusie Chrystusie, o Jego śmierci i zmartwychwstaniu. Bez Ewangelii nigdy nie poznalibyśmy drogi do pełni wiary.
2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. prob. Ryszarda Kokoszkę, który przez całą niedzielę głosi słowo Boże i zbiera ofiary przed kościołem na dokończenie generalnego remontu kościoła w swojej niewielkiej parafii w Brzeziu i jego otoczenia. Jest to dzieło godne szacunku i uznania, że pomimo niewielkich środków parafialnych podjął się tych prac i prowadzi je do szczęśliwego zakończenia. Wesprzyjmy go w tym dziele.

3. Dziś także ostatnia konferencja dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św.
4. Spotkanie Żywego Różańca i Rycerstwa Niepokalanej dziś po Mszy o 16.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
5. 12 kwietnia (we wtorek) o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie pielgrzymów udających się do Rzymu z przedstawicielem biura pielgrzymkowego w salce katechetycznej.
6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w ubiegły wtorek pomogli w rozebraniu dekoracji grobu pańskiego. Ks. Janusz zaprasza ich na okolicznościowe spotkanie za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 9.00.
7. Spotkanie formacyjne katechetów naszej parafii jutro (poniedziałek) o godz. 18.30. Z tej racji Krąg Biblijny o 19.15.
8. W piątek o godz. 17.00 katecheza przed chrztem świętym. Zapraszamy.
9. Spotkanie członków Rodziny Radia Maryja w sobotę po Mszy św. wieczornej.
10. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. O godz 16.45 spotkanie zespołu liturgicznego dorosłych. To także dzień imienin ks. Roberta. Msza św. w jego intencji o 18.00.
11. Organizujemy pielgrzymkę dla młodzieży na światowe Dni Młodzieży do Krakowa w dniach 30 i 31 lipca. Koszt z przejazdem 235 zł. Prosimy o zgłoszenia do ks. Roberta. Zachęcamy młodzież ale też i tych, którzy się czują młodo do udziału w tych niezwykłych wydarzeniach. Osoby, które się już zapisały prosimy o wpłatę zaliczki do końca kwietnia.
12. Bądźmy świadkami miłości Boga. Niech w wypełnianiu tego zadania pomaga nam Boże błogosławieństwo.

 

Related Articles

Free Joomla templates by Ltheme