foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie
1.Kim dla mnie jest Jezus Chrystus? To pytanie staje u początku świadomego życia w wierze, na nie musi odpowiedzieć każdy sam. Jeżeli jest moim Panem i Zbawicielem, to idąc przez życie będę szedł za Nim.

2.W poniedziałek rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, zachęcamy do wspólnotowego odmawiania różańca zarówno w domach jak i w świątyni - we wspólnocie parafialnej. Różaniec z udziałem dzieci o godz. 17.00, a dorosłych po Mszy o godz. 18.00, w niedzielę po mszy o godz. 16.00. Dzieci jak każdego roku otrzymywać będą elementy wyklejanki związanej w tym roku ze stuleciem odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.

3.W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek – św. Teresę od Dzieciątka Jezus; we wtorek – świętych Aniołów Stróżów; w czwartek - św. Franciszka z Asyżu; w piątek - św. Faustyny Kowalskiej.

4. 04.10 o godz. 17.00 spotkanie bractwa Eucharystycznego, które zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

5. 07.10.  o godz. 10.30 - poświęcenie różańców dzieci, które przystąpią do I komunii.

6. Chór CANTATE DEO informuje, że w dniu 07 października br. (tj. w przyszłą niedzielę) w naszym kościele parafialnym odbędzie się Przegląd Chórów pn. „W hołdzie niepodległej”, w którym weźmie udział 9 chórów z całego kraju, m.in. z Łodzi, Wrocławia, Turku, Warty, Łasku itd. Serdecznie wszystkich zapraszamy do licznego przybycia na Mszę Św. Inauguracyjną o godz. 12. Bezpośrednio po Mszy rozpoczną się występy chórów. Ogłoszenie wyników przeglądu i zakończenie po Mszy Św. o godz. 16. Zatrzymajmy się na chwilę, kontemplujmy czas i podziękujmy Bogu za 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

8.W tym tygodniu przypadają również pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca z odpowiednimi nabożeństwami.