foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Rekolekcje Wielkopostne

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

1.  Dzisiejsza liturgia słowa ukazuje nam Chrystusa jako lekarza ludzkich ciał i dusz.W świetle tego słowa warto zadać sobie pytanie : czy tak patrzymy na naszego Pana i Zbawiciela.

2.  Zachęcamy rodziców , aby zatroszczyli się o możliwość korzystania z niedzielnej Mszy i innych praktyk religijnych dla swoich dzieci przebywających na wakacjach.

3.  W lipcu i sierpniu ne ma Mszy św. o godz. 16.00, jest natomiast o godz. 20.00.Nie ma też stałego konfesjonału w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

4.  W tym tygodniu przeżywamy: pierwszy czwartek z modlitwą o powołania; pierwszy piątek- spowiedź od godz. 16.00, a o godz. 16.30 Msza święta; oraz pierwszą sobotę miesiąca.

5.  Witamy dzisiaj nowych wikariuszy: ks.mgr Macieja Pawlaka  ze Skęczniewa i ks. mgr Macieja Adamskiego z Konina.Życzymy szybkiego odnalezienia się w nowym środowisku, życzliwości  parafian i  owocnej pracy.

6.  W dniach 21 i 22 lipca przeżywać będziemy w naszej parafii nawiedzenie figury św. Michała Archanioła z  cudownej groty objawień na górze Gargano. Peregrynację poprowadzą ojcowie Michalici. Rozpocznie się ona w sobotę, 21 lipca o godz. 17.30.

7.  Za 2 tygodnie,tj.15 lipca, suma parafialna będzie opóźniona o pół godziny i będzie o 12.30 ze względu na zjazd motocyklistów.  

8.  Niech Boże błogosławieństwo uzdolni nas do tego, abysmy stawali się cudem w zyciu innych ludzi.