foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie
1.  ,,Kto pełni wolę Bożą, ten mi jest bratem, siostrą  i matką''- to stwierdzenie zaczerpnięte z dzisiejszej Ewangelii stawia przed nami zasadnicze pytanie, czy ja należę do rodziny Chrystusowej? Bo jeżeli należę do tej rodziny, to podporządkowuję się woli Bożej i ją wypełniam w swoim życiu.

2.  Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiane są  w naszej świątyni w dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.

3.  We wtorek Mszy św.  o godz. 18.00 i modlitwom przewodniczył będzie o. Józef Witko.

4.  W środę przypada 13 dzień czerwca. Po Mszy św. o godz.18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec prowadzony przez wspólnoty. O godz. 20.00 czuwanie Fatimskie i procesja ze świecami.

5.  W czwartek po Mszy i nabożeństwie spotkanie Apostołów Bożego Miłosierdzia  ,,Faustinum”.

6.  W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy wspomnienia: w poniedziałek- św. Barnaby; w środę - św. Antoniego Padewskiego; w czwartek - bł. Bpa Michała Kozala.

7.  Dziękujemy bierzmowanej młodzieży za ufundowanie w ramach daru ołtarza nowego czerwonego ornatu i bielizny kielichowej.

8.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w asystę podczas oktawy i odpustu. Asysta serdecznie dziękuje w zorganizowaniu pikniku piekarni państwu Kopackim i Borowinie państwu Podsiadłym.

9.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; W rodzinie, Anioł, Różaniec, a w naszym tygodniku „Idziemy” polecamy artykuł o święceniach kapłańskich w naszej włocławskiej katedrze i o słynnych już dywanach kwiatowych w Śpicimierzu.

10.  Bóg zapłać za trzy ofiary na kościół na sumę 350 zł.

11.  Dziś można po Mszy złożyć ofiarę dziękczynienia, a Odnowie dziękujemy za jej przeprowadzenie.

12.  Dziś po Mszy i nabożeństwie o godz. 16.00 spotkanie Żywego Różańca i Rycerstwa Niepokalanej.

13.  Za tydzień po Mszy o 10.30 spotkanie rodziców ministrantów wyjeżdżających nad morze.

14.  Niech wierność Bożym przykazaniom pomaga nam w usuwaniu grzechów. Wracajmy do naszych domów umocnieni Bożym błogosławieństwem.