foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


100. rocznica urodzin Św. Jana Pawła II

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie
1.  Dziś słyszymy wezwanie do realizowania przykazania miłości w codziennym życiu, bo dopiero wtedy będziemy przyjaciółmi Jezusa. Czy nimi jesteśmy?

2.  W poniedziałek, wtorek i środę nabożeństwa związane z dniami krzyżowymi, w czasie których modlimy się o dobre urodzaje i w intencji krajów głodujących.

3.  W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

4.  W następną niedzielę  uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5.  Dzisiaj i w dwie następne niedziele o godz. 10.30 uroczystość I Komunii Świętej, a o godz. 15.00 nabożeństwo dziękczynne  wraz z koronką do Miłosierdzia Bożego.

6.  W sobotę o godz  9.00 nabożeństwo pokutne i spowiedź dla II grupy dzieci komunijnych i ich rodziców.

7.  Jutro w  poniedziałek - spotkanie wdów. Oczekujemy na nowe osoby. Spotkanie w pokoju przy kancelarii. A na godz. 18.00 zapraszamy na Msze św. wotywną o Duchu Świętym. Będziemy przyzywać Jego wstawiennictwa i pomocy szczególnie nad tegorocznymi maturzystami.

8.  W środę zapraszamy na kolejny Spacer Miłosierdzia od godz. 2100. Jest to szczególny czas na rozmowę, zadawanie pytań, modlitwę wstawienniczą lub spowiedź.

9.  W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie apostołów Bożego Miłosierdzia ,,Faustinum”.

10.  W niedzielę 13.05 po Mszy św. i Nabożeństwie majowym o godz. 1600 spotkanie Rycerstwa Niepokalanej, Kół Żywego Różańca, Różańca Rodziców za Dzieci
i Różańca Mężów za Żony. Również za tydzień, w niedzielę 13 dzień miesiąca – dzień fatimski. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, 2 części różańca wspólnoty, o godz. 20.00 różaniec część chwalebna, słowo na temat objawień fatimskich i procesja fatimska ze świecami.

11.  Pan Jezus nam błogosławi i w ten sposób zapewnia nas, że jest z nami zawsze. Idźmy z Nim przez życie.