foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie
1.  Dziś, w niedzielę Dobrego Pasterza, modlimy się o dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

2.  Polecamy w naszych modlitwach szczególnie powołania z naszej parafii, ale również alumnów seminarium z naszej diecezji włocławskiej. Módlmy się również w intencji kapłanów pochodzących z naszej parafii i tych, którzy w niej pracowali i udzielali nam sakramentów.

3.  Składamy serdeczne Bóg zapłać Rycerzom Kolumba i tym osobom, które w tym tygodniu pomogły w demontażu dekoracji Bożego grobu.

4.  W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w poniedziałek- uroczystość św. Wojciecha; w środę- święto św. Marka Apostoła.

5.  Zapraszamy wszystkich, którzy podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego w środę 25.04 do Kaplicy BM na wspólną modlitwę dziesiątkiem różańca na godz. 1745.

6.  Również w środę zapraszamy na kolejny Spacer Miłosierdzia od godz. 2100. Już wiele osób skorzystało z tej formy rozmowy, modlitwy wstawienniczej i spowiedzi.
Ten czas jest również dla Ciebie.

7.  W piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 1800 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
Po spotkaniu odbędzie się ich egzamin. Prosimy koniecznie zabrać swoje „Indeksy”.

8.  Rodziców zainteresowanych Komunią Rocznicową, która odbędzie 27.05 na Mszy św. o godz. 1030 prosimy o kontakt z katechetami uczącymi ich dzieci. Zostały im dostarczone szczegółowe informacje.

9.  Zachęcamy do pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej poprzez korzystanie z prasy katolickiej- zwłaszcza z tygodnika diecezjalnego ,,Idziemy”, w którym polecamy artykuł nt. dwustu lat naszej diecezji, jak kiedyś wyglądały jej granice.

10.  Dziś na Mszy o godz. 12.00 będziemy modlić się w szczególny sposób w intencji rodzin i małżeństw, a tym, którzy zawarli swój sakrament w marcu i kwietniu - udzielone zostanie jubileuszowe błogosławieństwo.

11.  Również dziś o godz. 16.45 spotkanie zespołu liturgicznego dorosłych.

12.  W przyszłą niedzielę, z racji piątej niedzieli miesiąca, taca przeznaczona jest na budujące się w naszej diecezji kościoły.

13.  Jezus, nasz Pasterz, jest z nami na co dzień i prowadzi po wszystkich drogach naszego życia. Zaufaj mu i trzymajmy Jezusa mocno codziennie za rękę.