foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


      

      

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie
1.  Kolejna niedziela wielkanocna uobecnia nam najważniejsze wydarzenia zbawcze, jakimi były męka, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa. Te wydarzenia mobilizują nas do ożywienia wiary, a jednocześnie do świadczenia o dziele zbawczym Jezusa Chrystusa.

2.  Człowiek może się nawrócić i otrzymać odpuszczenie grzechów jedynie w imię Jezusa Chrystusa. Czy jest w nas wystarczająca wiara w naszego Pana i Zbawiciela, aby się nawrócić i otrzymać odpuszczenie grzechów?

3.  Zachęcamy do pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej poprzez korzystanie z prasy katolickiej- zwłaszcza z tygodnika diecezjalnego ,,Idziemy”, a także: Miłujcie się, W rodzinie, Różaniec, Anioł Stróż i Rycerz Niepokalanej.

 4.  Firma zbierająca zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny dziękuje za ten sprzęt dzięki któremu mogli wesprzeć misje w Ekwadorze, Kenii i Boliwii.

5.  Rodziców zainteresowanych Komunią Rocznicową, która odbędzie 27.05 na Mszy św. o godz. 1030 prosimy o kontakt z katechetami uczącymi ich dzieci. Zostały im dostarczone szczegółowe informacje.

6.  W poniedziałek po Mszy św. o godz. 1800 kwietniowe spotkanie słuchaczy oraz sympatyków Radia Maryja i Tv Trwam w pokoju przy kancelarii.

7.  W środę po Mszy wieczornej spotkanie katechetów na plebani, wieczorem od godz. 2100 - Spacer Miłosierdzia. Jest to szczególny czas na rozmowę, modlitwę lub spowiedź.

8.  W czwartek po Mszy wieczornej i nabożeństwie spotkanie apostołów Bożego Miłosierdzia ,,Faustinum”.

9.  W przyszłą niedzielę o godz. 16.45 spotkanie zespołu liturgicznego dorosłych.

10.  19 maja zapraszamy na pielgrzymkę na ogólnopolskie czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego. Szczegóły w gablocie przed kościołem.

11.  W następną – czwartą  niedzielę miesiąca – 22 kwietnia zapraszamy na Mszę o godz. 12.00 podczas której będziemy modlić się w szczególny sposób w intencji rodzin i małżeństw, a tym, którzy zawarli swój sakrament w marcu i kwietniu - udzielone zostanie jubileuszowe błogosławieństwo.

12.  Pełni wdzięczności, że możemy Jezusa dotykać i przyjmować do swego serca w Eucharystii idźmy i głośmy Jego zmartwychwstanie.