foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


      

      

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie
1.  Chrystus przychodzi do swoich uczniów, aby utwierdzić ich wiarę, ozywić miłość i wlać nadzieję w ich serca. Dlatego przekazuje im dar pokoju, a jednocześnie wykorzystując niedowiarstwo Tomasza , potwierdza wobec nich  swoja mękę, śmierć i zmartwychwstanie.

2.  Dzisiejsza niedziela w nawiązaniu do liturgii słowa i objawień św. Siostry Faustyny Kowalskiej została nazwana Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Z tego miłosierdzia najbardziej korzystamy w czasie sprawowania sakramentów, a przede wszystkim sakramentu pokuty.

3.  Warto sobie zadać pytanie, czy już wypełniłem obowiązek spowiedzi wielkanocnej i czy pomogłem innym ten obowiązek wypełnić. Ponieważ człowiek może żyć w pokoju Bożym tylko wtedy, gdy doświadczy Bożego miłosierdzia.

4.  Jutro w poniedziałek o godz. 16.30 spotkanie wdów.

5.  W środę Mszy o godz. 18.00 przewodniczyć będzie Ojciec Józef Witko.

6.  W piątek o godz. 17.00 katecheza chrzcielna.

7.  Dziękujemy za dwie ofiary na Kościół w wysokości 250zł.

8.  Polecamy lekturę katolicką: Idziemy, Miłujcie się, W rodzinie, Różaniec, Anioł Stróż i Rycerz Niepokalanej.

9.  Ze względu na przepisy liturgiczne w tym roku uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzona będzie, jutro, 9 kwietnia. Z uroczystością tą związana jest Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego, która będzie miała miejsce na Mszy św. o godz. 18.00.Msze święte będą jutro o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00.

10.  Przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo.