foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


      

      

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie
1.  Trwamy w oktawie uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, wpatrując się w pusty grób Zbawiciela, a jednocześnie podziwiamy zapał ewangelizacyjny apostołów, którzy idą i głoszą Dobrą Nowinę o Zmartwychwstaniu Pańskim.

2.  Przy tej okazji warto, abyśmy i my zadali sobie pytanie, czy jesteśmy ewangelizatorami naszych rodzin i naszych bliskich oraz znajomych.

3.  Dzisiejsza taca przeznaczona jest na remont starego kościoła w sanktuarium urodzin i chrztu św. Siostry Faustyny w Świnicach Warckich.

4.  Codziennie do niedzieli miłosierdzia trwa o godz 15.00 nowenna przed Świętem Miłosierdzia.

5.  Pamiętajmy o obietnicy Pana Jezusa związanej ze Świętem Miłosierdzia. Kto w tym dniu będzie bez grzechu i przyjmie Komunię Świętą otrzyma darowanie wszystkich swoich win i kar. Jest to łaska porównywalna z chrztem świętym.

6.  W niedzielę w Święto Miłosierdzia ofiary składane na tace przeznaczone są na dzieła charytatywne.

7.  Również w niedzielę poświęcenie alb komunijnych dzieciom przygotowującym się do pierwszej spowiedzi i Komunii na Mszy o 10.30.

8.  Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom na kwiaty do kaplicy Grobu Pańskiego. Złożono 3660 zł, a wydano 3840 zł. Księdzu Januszowi i pomocnikom dziękujemy za dekorację świąteczną i jak zwykle piękny grób.

9.  Wszystkim miłym Gościom i Parafianom życzymy z racji świąt Paschalnych, aby nadzieja, która płynie z wielkanocnego zwycięstwa Chrystusa opromieniała Wasze codzienne życie i była wciąż żywą i głęboką motywacją w dążeniu do świętości życia. Niech słowa Zmartwychwstałego ,,Pokój Wam”- dotrą do Was, a przez nas do wielu ludzi. Prawdziwych spotkań w rodzinach i radosnego świętowania.