foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie
1.  Dziś dzień Męki Pańskiej, od rana, od Jutrzni towarzyszyliśmy uwięzionemu Chrystusowi przez adorację Najświętszego Sakramentu.

2.  Obecna liturgia zakończona zostanie przeniesieniem Najświętszego Sakramentu do kaplicy Grobu Pańskiego. Zapraszamy na adorację Pana Jezusa w grobie do północy.

3.  Jutro Wielka Sobota - przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy grobu Pańskiego. O godz.9.00 Jutrznia. Od godziny 9.00 do 17.00 błogosławienie pokarmów na stół wielkanocny. W terenie o godz. 10.00 Rakowice, o godz.10.30- Zapusta Wielka io godz. 11.00 - Zapusta Mała.

4.  Dziś obowiązuje post ścisły, a jutro obowiązuje post paschalny, czyli post jakościowy( nie spożywamy pokarmów mięsnych).

5.  Liturgia Wigilii Paschalnej - Rezurekcja wraz z procesją rezurekcyjną - jutro w Wielką Noc o godz. 22.00, pół godziny przed - katecheza liturgiczna. Na liturgię przynieśmy świece.

6.  Zapraszamy do adoracji Ciała Pańskiego w grobie, a także przejść przez grób na klęcząco, wchodząc z lewej strony. Przy przejściu można złożyć ofiarę na wakacyjny wyjazd ministrantów.