foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Chleb z Nieba

djembed

Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie

1.  W tym tygodniu kończymy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; tradycyjnie jego zakończenie przypada w dzień, w którym w liturgii przeżywamy nawrócenie św. Pawła, a więc 25 stycznia w czwartek. Zachęcamy do trwania w modlitwie o zjednoczenie chrześcijaństwa.

2.  Parafia św. Urszuli w Sieradzu organizuje w dniach od 12 - 19 IV pielgrzymkę do Medugorje i sanktuariów bałkańskich. Koszt i telefon kontaktowy podany jest w gablocie, a w głównym wejściu dyżuruje pani Elżbieta.

3.  Dziękujemy za 3 ofiary na kościół po 100 złotych.

4.  W dniu 10 lutego o godz. 11.00 obchodzony będzie w naszej parafii Światowy Dzień Chorego w rejonie sieradzkim. Przewodniczyć będzie Eucharystii J.E. ks. Bp Wiesław Alojzy Mering. Już dziś zapraszamy wszystkich chorych. Będzie też udzielany sakrament namaszczenia chorych.

5.  Za tydzień niedzielę, na Mszę parafialną o godz. 12:00 zapraszamy wszystkie małżeństwa, które w styczniu obchodzą rocznicę swojego ślubu. Podczas tej Mszy zostanie udzielone błogosławieństwo jubileuszowe. Serdecznie zapraszamy.

 

6.  Zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej. Polecamy: Różaniec, W naszej rodzinie, Anioł Stróż. i nasz tygodnik „Idziemy”. Zachęcamy także do obejrzenia w kinach filmu o św. Ignacym Loyola. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

7.  Z inicjatywy Rycerzy Kolumba w dniach 27 stycznia – 4 luty w naszym kościele będzie obraz i relikwie św. Brata Alberta. Zapraszamy do adoracji i modlitwy za jego wstawiennictwem.

8.  W naszej parafii trwa jeszcze wizyta duszpasterska zwana kolędą. Można zgłaszać na kolędę uzupełniającą w zakrystii lub w kancelarii. Dziękując za dotychczasowe życzliwe przyjęcie przez naszych parafian, jednocześnie w tym tygodniu chcemy odwiedzić jeszcze kolejną grupę parafian: WIZYTA DUSZPASTERSKA – KOLĘDA 22 - 31.01.2018r.