foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Parafia na FB

Ogłoszenia duszpasterskie
1.  Dzisiejsza niedziela jest nazywana niedzielą Dobrego Pasterza. W tę niedzielę modlimy się w sposób szczególny o dobre powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

2.    Dzisiaj też I Grupa dzieci przestąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Jest to wielkie święto, które każe nam się zapytać jak często przyjmujemy Chrystusa w Komunii Świętej.

3.    W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 Pierwsza Komunia Święta dla II Grupy dzieci, a o godz. 15.00 nabożeństwo dziękczynne z koronką do Miłosierdzia Bożego. W sobotę o godz. 9.00 nabożeństwo pokutne i spowiedź św. dla dzieci, rodziny i chrzestnych.

4.    Zostało zainstalowane nowe nagłośnienie zewnętrzne, które jest darem ołtarza rodziców tegorocznych dzieci pierwszokomunijnych. Za ten dar składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.    Zapraszamy na nabożeństwa maryjne - w dni powszednie po Mszy wieczornej, w niedziele po Mszy św. o godz.16.00.

6.    Jutro, w poniedziałek o godz16.30 spotkanie wdów. Zapraszamy nowe osoby.

7.    W sobotę, 13 maja przypada 100 rocznica objawień Fatimskich. Zapraszamy o godz. 20.00 na czuwanie Fatimskie. Wcześniej od godz. 19.00 2 części różańca - część radosną i światła poprowadzą wspólnoty.

8.    Dzisiaj o godz. 16.45 spotkanie zespołu liturgicznego dorosłych i Rycerstwa Niepokalanej i Żywego Różańca.

9.    14 maja  swoje imieniny  obchodzi ks. Maciej Grabowski. Zapraszamy o godz. 16.00  na Mszę św. w intencji Solenizanta. Jest to intencja wspólnot.

10.     Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11.     20 maja organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy na ogólnopolskie czuwanie odnowy w Duchu Świętym na wałach jasnogórskich. Zapisy i wpłata na wyjazd codziennie po Mszy św. wieczornej przy głównym wyjściu z kościoła.

12.     Boże błogosław nas i nasze decyzje, abyśmy podejmując codziennie wybory zbliżali się do Ciebie i obiecanego nam dziedzictwa.