foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę

Remont Małżeński

Żywy

Remont Małżeński 2022

Panorama kościoła NSJ w Sieradzu

Autor panoramy - Jarosław Nogala

Parafia na FB

Chór Cantate Deo

    Wielu katolików zadaje sobie pytanie: Czy warto uczestniczyć w rekolekcjach? Odpowiedź jest prosta: Tak, jeśli z wiarą wejdę w to, co zostanie mi dane. W dniach 11-14 marca 2018r. w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego obyły się Wielkopostne Rekolekcje, które poprowadził Streetworker z Łodzi ks. Michał Misiak wraz z przyjaciółmi ze wspólnoty „Mocni w Duchu”. W tych dniach dokonało się wiele cudów uzdrowienia duszy jak i ciała dzięki wierze uczestników rekolekcji.

    Pierwszego dnia rekolekcji ks. Michał pobudził serca małżonków obecnych na Mszy św. do miłości, aby na nowo odkryli dar, który składają z siebie i dla siebie każdego dnia. Poprowadził ich także do odnowienia przysięgi małżeńskiej, którą przed laty składali wobec siebie i Boga. Zakończeniem pierwszego dnia rekolekcji była projekcja filmu „Bóg nie umarł 2” reżyserii Harolda Cronka, w ramach akcji FILM Z KRZYŻYKIEM, po którym można było podzielić się świadectwem z przeżywania wiary.

Czytaj więcej: Streetworker w Sieradzu

11 marca rozpoczęły się Rekolekcje Wielkopostne w parafii NSJ w Sieradzu. Prowadzi je ksiądz Michał Misiak wraz z Zespołem Ewangelizacyjnym "Mocni w Duchu" z Łodzi.

Na mszy świętej o godzinie 12 usłyszeliśmy naukę rekolekcyjną dla małżeństw wraz ze świadewctwem księdza Michała o życiu i nawróceniu jego rodziców. Związane to było z wstąpieniem do Domowego Kościoła i przystąpieniem do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

Małżeństwa obecne na tej mszy odnowiły swoje przyrzeczenia małżeńskie. Na prośbę koncelebrującego mszę księdza Macieja Grabowskiego wystąpiliśmy z ławek i patrząc małżonkowi w oczy ponownie ślubowaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość aż do śmierci. Wzruszenie było widoczne na wielu twarzach.

Ksiądz rekolekcjonista zaprasza również małżeństwa w poniedziałek i wtorek na mszę świętą wraz z nauką o godzinie 18:00, oraz na koncert i świadectwo Leny i Macieja Durlak tworzących zespół "JednoCiało"

Zainwestujmy w swoje małżeństwo i rodzinę.