foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Rekolekcje Wielkopostne online

Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Już od kilku lat Uroczystość Objawienia Pańskiego połączona jest w naszej parafii z Orszakiem Trzech Króli. W tym roku epidemia pokrzyżowała jednak tradycyjne plany. Skoro nie mogliśmy wyjść z dorocznym orszakiem postanowiliśmy zastąpić tę tradycję konkursem na Bożonarodzeniową szopkę oraz kolędowaniem przy żłóbku, które rozpoczęło się po Mszy Św, o godz. 12.00

Na konkurs zgłoszono 14 prac, spośród których wybrano Jedno pierwsze miejsce, cztery miejsca drugie oraz osiem miejsc trzecich. Jedna szopka wyróżniona została poza konkursem, a to z powodu tego, iż była ona już wystawiona podczas innego konkursu w ubiegłym roku, a to było wbrew regulaminowi naszego konkursu.

Dziękujemy Rycerzom Kolumba, którzy co roku czuwają nad organizacją Orszaku Trzech Króli, a w tym roku koordynowali organizację i przebieg konkursu na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową. Dziękujemy także Prezydentowi Miasta Sieradza p. Pawłowi Osiewale, Staroście Powiatu Sieradzkiego p. Mariuszowi Bądziorowi, Rycerzom Kolumba oraz ks. Maciejowi za ufundowanie nagród dla zwycięzców konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu szopek na "Jaworowym" w Sieradzu w relacji mediów