foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Jak każdego roku tuż po zakończeniu Oktawy Bożego Ciała, przeżywamy w naszej parafii uroczystość patronalną, czyli Odpust Parafialny ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Uroczystej Sumie tego roku przewodniczył oraz homilię wygłosił ks. Infułat Marian Bronikowski – Wikariusz Biskupi na Rejon Sieradzki. Dostojny kaznodzieja przypomniał nam o konieczności i powadze czczenia Serca Jezusowego. Obyśmy nigdy o tym nie zapominali.

Wraz z ks. Infułatem Eucharystię sprawowali: ks. kan. Stanisław Strzeliński – senior naszej parafii oraz ks. Jan Kupis – misjonarz z Togo w Afryce przebywający aktualnie na urlopie na terenie naszej parafii. Obecne było także na Mszy Św. liczne grono kapłanów z obydwu dekanatów sieradzkich a także przedstawiciele władz naszego miasta oraz licznie przybyli parafianie i goście. Bóg zapłać za to wspólne wielkie świętowanie.

Najświętsze Serce Jezusa – zmiłuj się nad nami.