foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

W dniu 15.06.2019r. z inicjatywy Pani Ewy Dudy odbyło się zawierzenie parafii N.S.J. Sieradzu Królowej Polski na Jasnej Górze. Parafianie tej parafii w liczbie 46 osób wraz z ks. Ryszardem Kokoszką udali się do Częstochowy, aby podczas uroczystego zawierzenia parafii również podziękować Matce Najświętszej za Jej obecność w ołtarzu głównym w postaci płaskorzeźby Jej Niepokalanego wizerunku. Maryja została umieszczona w ołtarzu obok Swego Syna i wraz z Nim odbiera cześć, chwałę i uwielbienie od swoich dzieci. Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Maryi są otwarte na wszelkie dziękczynienia, prośby i błagania zanoszone przez parafian N.S.J. w Sieradzu.

Na Jasną Górę tego dnia przed Swój cudowny obraz Maryja zaprosiła swego umiłowanego syna ks. Ryszarda Kokoszkę, który jak się okazało obchodzi właśnie 33 rocznicę swego kapłaństwa. Wierni parafianie zamówili w jego intencji Mszę Św., aby na ręce Maryi złożyć podziękowanie Bogu za dar kapłaństwa.

Pielgrzymi naszej parafii wzięli również udział w Drodze Krzyżowej prowadzonej przez Arcybractwo Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa, które zjechało z całej Polski.

                                Pątniczka – Wiesława Górska