foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Marsz dla Życia i Rodziny

Parafia na FB

Warto poświęcić jeden weekend w ciągu roku, by spędzić czas inaczej niż kiedykolwiek i doświadczyć czegoś zupełnie innego, w absolutnie wyjątkowym miejscu. Jeśli mi nie wierzycie, to zaufajcie Ojcom Kościoła, którzy mają coś do powiedzenia, na temat czasu w milczeniu.

Czas: 5-7 kwietnia 2019 (przyjazd w piątek na kolację ok. 20-tej, wyjazd w niedzielę po obiedzie ok. 15-tej)
Miejsce: Pustelnia Eliasza (http://heliosz.org) w pobliżu Góry św. Anny

Koszt: 160 PLN, jeżeli ktoś nie może zapłacić całej kwoty, albo w ogóle nic, niech przyjeżdża, ale niech zaznaczy w formularzu, żebyśmy byli przygotowani.

Temat: Kadosh
Prowadzący: ks. Roman Hosz (gospodarz miejsca)

Przyjeżdżamy w piątek na kolację, jest wprowadzenie, a potem modlitwa i milczenie do soboty wieczorem. W między czasie krótkie rozważania, które mają nakierować na konkretny temat, ale istotą jest cały dzień spędzony w milczeniu, na modlitwie, w miejscu które sprzyja kontemplacji, plus bliskość przyrody, kaplica. Sobota wieczór w męskim gronie przy ognisku/kominku (zależy jak pogoda pozwoli). Dla chętnych w okolicy są kamieniołomy, lub inne prace fizyczne. W niedzielę oczywiście Msza, podsumowanie i trochę czasu "wolnego".

Kontakt w razie pytań:
Michał Jaremko
695911905
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.