PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Parafia na FB

Szanowni Państwo,
 
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w wygraniu placu zabaw dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza we Włocławku.
Nasza szkoła zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu Nivea podworko.nivea.pl, w którym można wygrać plac zabaw dla dzieci o wartości kilkuset tysięcy złotych!
Cieszymy się tym bardziej, że jesteśmy jedyną placówką we Włocławku i najbliższych okolicach, która przeszła do drugiego etapu!
 
W związku z tym, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o oddanie głosów na naszą szkołę https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/30-wloclawek.
 
Więcej, prosimy Was zgodnie z regulaminem konkursu o codzienne oddanie głosu, gdyż tylko w ten sposób możliwe jest znalezienie się w pierwszej dwudziestce i zdobyciu placu zabaw.
 
Poniżej krótka instrukcja:
Za pierwszym razem trzeba wejść na stronę https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/30-wloclawek  i przejść proces rejestracji zgodnie ze wskazówkami.
Warto pamiętać by ustanawiając hasło składało się ono z przynajmniej 8 znaków, w tym duże i małe litery, cyfry i znaki typu: + - . @ # !.
Podczas rejestracji należy podać swój adres e-mail. Na ten adres przyjdzie wiadomość od NIVEA, do potwierdzenia rejestracji. Wiadomość nie zawsze przychodzi od razu, ale w ciągu max. 30 min.
Następnie codziennie! do 31 lipca 2017 roku wystarczy tylko wejść na powyższą stronę (lub kliknąć baner i jednym kliknięciem oddać głos na szkołę. Można to zrobić w dowolnej chwili ze smartfonu! Trwa to tylko kilka sekund.
Kluczowej jest tylko aby CODZIENNIE oddawać głos.
 
W tej chwili, jesteśmy na 8. miejscu i codziennie pniemy się wyżej!
Serdecznie prosimy o każdy głos!!! Jeżeli to możliwe prosimy o przekazanie wiadomości do Państwa Rodziny, Przyjaciół, Znajomych.

Pozdrawiamy!
Społeczność Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku