foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę

Remont Małżeński

Żywy

Remont Małżeński 2022

Panorama kościoła NSJ w Sieradzu

Autor panoramy - Jarosław Nogala

Parafia na FB

facebook likebox joomla module

Chór Cantate Deo

Licznik odwiedzin

965392
dzisiajdzisiaj310
wczorajwczoraj565
w tym tygodniuw tym tygodniu1400
w tym miesiącuw tym miesiącu1908
razemrazem965392
Twój adres IP: 100.25.42.211

Biblia audio

„Można powiedzieć, że trwa wojna o silną rodzinę, o Kościół Chrystusowy, o tradycję i wartości chrześcijańskie” – mówił ks. prał. Mirosław Miłek. Proboszcz parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Sieradzu podkreślił potrzebę pielęgnowania wartości rodzinnych i przede wszystkim modlitwy o uratowanie rodziny, świata i Kościoła. W niedzielę ulicami Sieradza przeszedł II Marsz dla Życia i Rodziny.

Do grona miast, które odważnie dają świadectwo wartości i piękna rodziny oraz świętości każdego życia, także dzieci nienarodzonych, jest Sieradz. W tym roku Marsz dla Życia i Rodziny odbył się po raz drugi w tym mieście. Jak mówił Tomasz Raźniewski, koordynator wydarzenia, po pierwszym Marszu pojawiło się pragnienie, aby takie dzieło kontynuować.

Więcej możemy przeczytać na stronie https://marsz.info/ii-marsz-dla-zycia-i-rodziny-w-sieradzu-potrzeba-modlitwy-o-uratowanie-rodziny-swiata-i-kosciola/

Nasz kościół z lotu ptaka

 Kościół NSJ w Sieradzu sfilmowany przy pomocy kamery umieszczonej na dronie. Dziękujemy autorom nagrania za udostępniemie materiału filmowego.

412 Pielgrzymka Sieradzka

 

Lednica 2000Ołtarz główny

Chrystus i Maryja

Odnowiony ołtarz

Odnowiona ambonka

Odnowiona chrzcielnica